logo Natura Park
 Natura Park
Rowery - Natura Park Wesela - Natura Park Czarter Jachtu - Natura Park Tawerna - Natura Park Nordic Walking - Natura Park

 Witamy Państwa w tawernie „ZWIERCIADŁO MORZA”

Tawerna - „ZWIERCIADŁO MORZA"
„I ludzie i statki żyją w nieustannym żywiole,
podlegają subtelnym i potężnym wpływom
i pragną, aby raczej zrozumieć ich zasługi
niż się poznać na ich błędach”

J. CONRAD „Zwierciadło Morza”
        Niezwykła atmosfera miejsca, bogata oferta dań i napojów, ich smak i jakość, miła obsługa, oraz rozsądne ceny to powody dla których warto wstąpić w gościnne progi restauracji - tawerny żeglarskiej „Zwierciadło Morza” w Stegnie.

        Naszą specjalnością są dania z grilla, a także dania rybne, które przyrządzamy z ryb dostarczanych głównie przez miejscowych rybaków.

        Tawerna „Zwierciadło Morza”, podejmuje zarówno wczasowiczów - gości ośrodka wypoczynkowego Natura Park, jak i tych, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu spożywać pyszne potrawy, popijając różnorodne trunki, spośród których wyróżniają się znakomite, niepasteryzowane piwa „Żywe” i „Koźlak”, ważone tradycyjnie w regionalnym browarze Amber.

        Zapraszamy do organizowania wesel, komunii, różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i spotkań integracyjnych. Jesteśmy w stanie przygotować każde przyjęcie zgodnie z Państwa sugestiami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofertyNatura Park