logo Natura Park
 Natura Park
Rowery - Natura Park Wesela - Natura Park Czarter Jachtu - Natura Park Tawerna - Natura Park Nordic Walking - Natura ParkZielone Szkoły - wypoczynek dla grup, które realizują własny program pobytu.


Terminy: maj, czerwiec, wrzesień 2014
Wycena świadczenia - indywidualnie, po otrzymaniu zapytania ofertowego.


W cenie: zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
wyżywienie, ognisko (pieczenie kiełbasek),
wieczorek taneczny, korzystanie z infrastruktury obiektu
UWAGA:
Cena nie obejmuje opłat za wycieczki, przejazdy i bilety wstępu.


Partner Natura Park

Programy aktywne - opisy     Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną na Zielone Szkoły do ośrodka wypoczynkowego Natura Park w Stegnie. Pobyt w miejscowości uzdrowiskowej położonej u nasady Mierzei Wiślanej stwarza idealne warunki do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych, krajoznawczych i przyrodniczych.
Rozległe i malownicze plaże, czysta woda, pasma nadmorskich wydm, unikalna flora i fauna to tematy idealne dla warsztatów ekologicznych.

     Udział w Zielonej Szkole jest dla dziecka mocno zapadającym w pamięć przeżyciem i doświadczeniem w okresie nauki. Sztywną i nudną dyscyplinę szkolną zastąpimy interaktywną, atrakcyjną formą edukacji. Nowe otoczenie, nowe sytuacje, rozstanie z rodzicami, wszystko to pozwoli pobudzić wyobraźnię dzieci i będzie okazją do doskonalenia samodzielności. Kilkudniowe obcowanie z koleżankami i kolegami po za miejscem zamieszkania wzmocni wzajemne więzi.

     Z uwagi na niewielką odległość do znanych miejscowości i regionów turystycznych (Trójmiasto, Malbork, Frombork, Żuławy Wiślane, Pochylnie Kanału Elbląskiego, Kaszuby) oraz ze względu na walory środowiska przyrodniczego (Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, Rezerwat Kormoranów w Kątach Rybackich, Mewia Łacha w ujściu Wisły) Stegna i nasz ośrodek są doskonałą bazą do organizacji aktywnego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy organizatorów wycieczek szkolnych, zielonych szkół i biwaków (również wychowawców szkolnych). Na życzenie przygotujemy Państwu ofertę uwzględniającą długość pobytu i pakiet świadczeń.

Oprócz zakwaterowania i wyżywienia, w ramach pobytu możemy zaproponować następujące atrakcje:

  • korzystanie z boisk do piłki nożnej, piłki siatkowej (plażowej) i koszykówki,
  • korzystanie ze stołów do tenisa stołowego, piłkarzyki i bilard,
  • dostęp do sali dydaktycznej wyposażonej w tablicę suchościeralną oraz inne profesjonalne urządzenia do prezentacji ( rzutnik, projektor, ekrany, flipchart, sprzęt RTV ), nagłośnienie i kino domowe
  • projekcje filmów DVD
  • organizację dyskotek / wieczorków tanecznych
  • organizację ognisk z pieczeniem kiełbasek,
  • organizację wycieczek turystyczno - krajoznawczych, wstępów na basen w Jantarze i parku wodnego w Sopocie, muzeum itp.

 Posiadamy parking na ogrodzonym terenie, na który można wjechać autobusem.

Uwaga! Cena i zakres świadczeń podlegają indywidualnym negocjacjom.


Zapraszamy do współpracy!